Якісна аналітика для ефективної політики

Заходи

Прес-конференція «Новий закон про держслужбу: чи готові держслужбовці до запровадження змін?»

17 травня відбулась прес-конференція на тему «Новий закон про держслужбу: чи готові держслужбовці до запровадження змін?»

Захід проводився Українським інститутом публічної політики (УІПП) спільно з Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) в рамках проекту «Розбудова спроможності державної служби до управління змінами для підтримки реформ в Україні» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. У прес-конференції взяли участь Марина Білинська, віце-президент НАДУ, Максим Борода, директор УІПП та Лариса Кобелянська, асоційований аналітик УІПП.

1 травня 2016 року набув чинності новий закон "Про державну службу", який дає старт реформі системи державного управління. Але чи готові самі держслужбовці до запровадження змін? Чи мають потрібні для цього знання, навички та компетенції? Результати дослідження, проведеного УІПП з НАДУ, засвідчують, що 65% опитаних державних службовців готові брати активну участь у проведенні реформ. При цьому 27% респондентів необхідною умовою запровадження змін вважають отримання нових знань та навичок, 31% - наявність реальних результатів від реформ. Водночас, 47% опитаних державних службовців розчаровані відсутністю реальних змін в системі держаного управління.

Усі новини