Якісна аналітика для ефективної політики

Наглядова рада

Голова Наглядової ради

Пасхавер Олександр Йосипович

Президент "Центру економічного розвитку"; старший партнер ТОВ "Київська консалтингова група"; Президент Асоціації консультаційних фірм України; позаштатний радник Голови Державного комітету України з питань розвитку підприємництва.

Кандидат економічних наук. Член-кореспондент Академії технологічних наук України.

В різний час був радником Президента, Прем'єр-міністра, Віце-прем'єр-міністра, Міністра економіки, Голови Фонду державного майна України.

Має понад 110 публікацій у сфері економічних нововведень, оцінки ефективності господарських операцій, адаптації державного сектору до ринкової економіки і приватизації підприємств. Співавтор Державної програми приватизації України на 2000-2002 роки, приватизаційних законів.

 

Чумак Віктор Васильович

Юрист, генерал-майор юстиції запасу. Кандидат юридичних наук. Лауреат та переможець у Всеукраїнському конкурсі на краще професійне досягнення “Юрист року”.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Член депутатської фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

З 2000 р. працював на керівних посадах у Державному комітеті у справах охорони державного кордону. Постійний член української делегації на переговорах з ЄС щодо плану дій Україна — ЄС.

З 2004 р. — експерт, директор програм політичного аналізу та безпеки Міжнародного центру політичних досліджень.

У 2010 році разом з командою однодумців створив Український інститут публічної політики.

У 2012 році - в обраний Народним депутатом України. 

Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

Народний депутат України 

2007–2009 — заступник директора з програм Міжнародної благодійної організації «Фонд підтримки міжнародного співробітництва України» («Фонд Відкрий Україну»);

2009–2011 — директор Міжнародної благодійної організації «Фонд підтримки міжнародного співробітництва України» («Фонд Відкрий Україну»);

З 2011 — директор благодійної Організації «Ялтинська європейська стратегія».

Член правління громадської організації «Український медіа центр» («Український кризовий медіа центр»).

Дерев'янко Юрій Богданович

Народний депутат України 8-го скликання, позафракційний, член комітету з питань запобігання та протидії корупції, член Ради партії «Воля», засновник «Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев'янка».

 2007 — 2011 рр.: президент, ЗАТ "Управління матеріально-технічного забезпечення "Енергокомплект";

 2011 — 2012 рр. — голова, Благодійна організація "Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев"янка"

З   2012 р. — дотепер: народний депутат України у Верховній Раді України VII скликання.

Голова підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.